:::::::SELME OTOMOTİV:::::::

www.selmeotomotiv.com____www.saadbus.com

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret87522
Site Menüsü

Hakkımızda-About Us

Firmamız otomotiv sektöründe çeşitli amaçlar için hizmet veren midibüs ve otobüslerle ilgili tasarım ve model çalışmalarını yapmakta, aynı zamanda bu yeni geliştirilen modellerin seri üretime yönelik kalıp , aparat ve fikstürlerini de geliştirmeye yönelik uygulamalarda da bulunmakta ve tüm teknik dökümanları da yanında sunmaktadır.

Bu model ve tasarım çalışmaları ikamet adresimiz olan Bursa’daki işyerimizde yapılabilindiği gibi gerekli teknik şartların sağlanması halinde konusunda tecrübeli uzman kadromuzla birlikte aynı zamanda çalışmalarımızı yurtdışında da gerçekleştirebilmekteyiz.

Firmamız midibüs ve otobüs konusunda üretim projelerini de realize etmek konusunda yeterli tecrübe, teknik birikim ve organizasyon kapasitesine sahiptir.

2012 yılı itibariyle ülkemizde yürürlüğe giren 5378 sayılı engelli / özürlü vatandaşların kamusal alanda haklarını düzenleyen kanun kapsamında  resmi ve özel halk otobüslerinin engelli tadilatlarını yapmaktayız. Söz konusu tadilatlar sınıf I ve II  9 ve 12 m. toplu taşıma araçlarının yarı-alçak taban dönüşümüyle olduğu gibi  sınıf A, B ve sınıf I ve II   7, 9 ve 12 m. araçlara hidro-elektrikli engelli liftlerinin montajı ile de gerçekleşmektedir. Tüm dönüşüm işlerimiz TSE'nin firmamıza verdiği her marka ve alt modelini ayrı ayrı kapsayan Seri Tadilat Belgeleri kapsamında olmaktadır. Benzer tadilatlar firmamızda 2017 yılı itibariyle sınıf 3 olarak bilinen şehirlerarası otobüslere de uygulanmaya başlanmıştır.

Müşteri talepleri doğrultusunda kaliteyi ön planda tutmak ve farklı pazarların ekonomik şartları doğrultusunda çözümler bulmak vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Our company is active in the automotive sector with its speciality and knowledge in bus body building. We are involved in manufacturing the total process of bus body building such as projection, design, prototype productions, making of frp models and molds, welding jigs and fixtures and preparation of the product for the serie production with its complete technical documentations.

With our experienced staff, we are capable of practicing our works in our premises in Bursa-Türkiye ; if necessary technical conditions are provided, such application works can be done abroad in the manufacturing plants of the customers as well.

We may also realize production projects of various types midibuses & buses.

As of 2012, we have started to convert currently operating public city buses to handicapt accessebility by means of converting class I & II   9 & 12 m. public buses to low-entry public buses and  mounting hydro-electric handicapt lifts onto class A, B, I & II   7, 9 & 12 m. public buses. All related conversion works are made under the Serie Conversion Licenses issued by the Institute of Turkish Standarts for each brand and model of existing public transportation buses. Similar conversion application has started to be applied to class III intercity buses in our company also.

Finding practical and economic solutions according to the customer requests and different market conditions is our constant principle.

The foundation of our development lays on our experience in this field of business ...